top of page

З Днем знань!


Шановні друзі, сьогодні ми хочемо поговорити про щось надзвичайно важливе та актуальне – правила пожежної безпеки в навчальних закладах. Наші діти – це майбутнє нашої країни, і ми маємо пильнувати, щоб навчання відбувалося в безпечному середовищі.


Оцінка ризиків

Проаналізуйте приміщення та всі елементи, які можуть викликати пожежу. Оцініть ймовірність виникнення пожежі для кожної потенційної загрози. Для кожного виявленого ризику розробіть конкретні заходи, спрямовані на зниження ймовірності пожежі або мінімізацію її наслідків.

Пожежне обладнання та шляхи евакуації

Розташуйте справні вогнегасники на видимих місцях поруч з вогненебезпечними зонами. Перевірте справність та забезпечте доступ до пожежних кранкомплектів та гідрантів. Встановіть системи раннього виявлення вогню в приміщеннях. Забезпечте, щоб всі виходи були доступними та легко відчинялися. Не блокуйте шляхи евакуації меблями або іншими предметами.

Безпекові тренування

Регулярні тренування – це ключ до успішної евакуації у разі надзвичайної ситуації. Кожен працівник та учень повинен знати розташування евакуаційних виходів, вогнегасників та іншого пожежного обладнання.

Проводьте пожежні тренування із учнями, пояснюючи їм, як правильно та швидко покинути будівлю навіть у складних умовах.


Забезпечення належної пожежної безпеки в навчальних закладах є спільною відповідальністю. Відповідна підготовка та своєчасні заходи можуть врятувати життя та майно у випадку пожежі.

9 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Commentaires


bottom of page